top of page

🌸✨ KidsBox: Wiosenna odsłona pokoju dziecięcego! 🌈🎉Twoja pociecha nie chce sprzątać przedmiotów po zabawie? Planujesz zaprowadzić porządek w pokoju dziecinnym? Nie chcesz, by nocny spacer na bosaka groził bolesnym nadepnięciem na przypadkową zabawkę? Mamy na to proste rozwiązanie - KidsBox Pro .


Dzięki przyjaznej gamie kolorów organizerów KidsBox Pro Twoje pociechy z przyjemnością będą odkładały drobne zabawki na swoje miejsce. Bez zaglądania do środka pudełka, będą wiedziały, co jest w środku. Nie będą musiały opróżniać całego pojemnika, by znaleźć właściwy gadżet. Już nic nie będzie porozrzucane po podłodze. To uprzyjemni zabawę i ułatwi sprzątanie.


Lekkie, barwne i co najważniejsze – bezpieczne. Biurko, szafka, a może ściana? Każdy może dowolnie zadecydować, gdzie umieścić szufladki, aby był do nich praktyczny dostęp. Moduły można połączyć ze sobą w dowolny sposób, w sam raz do potrzeb naszych maluchów.


W zestaw KidsBox wchodzą:

✔️ 2 szufladki żółte,

✔️ 2 szufladki zielone,

✔️ 2 szufladki czerwone,

✔️ 2 szufladki niebieskie,

✔️ 8 białych/czarnych obudów modułowych,

✔️ 8 transparentnych i wyjmowanych szybek.


Wymiary po złożeniu zestawu (dł. x szer. x wys.): 210 x 135 x 180 mm

Wymiary pojedynczej szufladki (dł. x szer. x wys.): 135 x 105 x 45 mm


Kup KidsBox v. BLACK

Kup KidsBox v. WHITENauczymy dzieci odkładać rzeczy na swoje miejsce, a my, nie będziemy musieli poświęcać swojego czasu i energii na sprzątanie. To skuteczny sposób, by nauczyć maluchy utrzymania porządku w miejscu zabaw.


SYNETIK Teambottom of page