top of page

Redesign łyżki do wymiany opon: Unikalne rozwiązanie dla rowerzystów! 💚🚲

W drugiej odsłonie #ThrowbackThursday, zapraszamy Cię do odkrycia naszego redesignu łyżki do wymiany opon, wykonanego na zlecenie firmy Expand Industry. 🚲🔧

Łyżka do opon to absolutnie niezbędne akcesorium dla każdego entuzjasty rowerowych przygód, zwłaszcza w sezonie wiosenno-letnim, kiedy nasze dwukołowce przechodzą regularne przeglądy i wymiany.

Na rynku dostępnych jest wiele różnych wariantów tego niezastąpionego gadżetu, dlatego nasz doświadczony zespół konstruktorów SYNETIK postawił sobie za cel stworzenie czegoś wyjątkowego. Nowy design łyżki łączy więc, nie tylko maksymalną funkcjonalność, ale także estetykę, czyniąc produkt Expand Industry niepowtarzalnym.💡💚Ergonomiczny kształt łyżki nie tylko doskonale spełnia swoje zadanie, ale również zachwyca wzrok. Smukłe linie bez ostrych krawędzi nadają łyżkom nowoczesny wygląd, a jaskrawy zielony kolor przyciąga uwagę każdego. Dodatkowo, specjalnie dobrany kolor ułatwia łatwe zlokalizowanie przedmiotu nawet w najgłębszej sakwie.

Łyżki do opon wykonano z wysokiej jakości tworzywa przy użyciu precyzyjnej metody wtrysku. Dzięki temu, są one niezwykle wytrzymałe i niezawodne, przez co mogą służyć nawet wiele sezonów rowerowych.

Zastosowanie metody wtrysku w produkcji zaprezentowanych łyżek do opon miało również inne korzyści. A mianowicie, pozwoliło na wielkoseryjne wytwarzanie elementów o wysokiej zgodności wymiarowej. Ta cecha produktu była jednym z kluczowych wymagań postawionych przez naszego klienta, który zakładał wzajemne dopasowaniu produktu typu click-in.

Dzięki temu rozwiązaniu, wykonane łyżki mogą być przechowywane na ograniczonej przestrzeni magazynowej, co wpływa także na możliwość zaproponowania konkurencyjnej ceny produktu. 📦


Z nami możesz budować swoją markę i wyróżnić się na konkurencyjnym rynku! 🌟

Jako firma SYNETIK s.c. oferujemy kompleksową obsługę naszych klientów, obejmującą nie tylko projektowanie i produkcję, ale także rozwiązania technologiczne, dobór materiałów oraz personalizację projektów, w tym wykonywanie logotypów na elementach.


Pamiętaj, Twoje pomysły są dla nas ważne, a naszym celem jest ich pełna realizacja! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możemy dla Ciebie zrobić 📩


Masz pomysł lub projekt, który chcesz wcielić w życie?

Napisz do nas na biuro@synetik.pl


SYNETIK TeamCommentaires


bottom of page