top of page

Skacz z radości na trampolinach miejskich 1MOVE x SYNETIK 🌈🤸‍♂️

Czyli owoc współpracy dwóch gdańskich firm 1MOVE x SYNETIK i to przy wspaniałym Bursztynowym Stadionie- Polsat Plus Arena Gdańsk! Podskocz wraz z nami z radości na nowych trampolinach miejskich, które jako element konstrukcji wykorzystują klocki produkcji SYNETIK.


Firma 1MOVE to producent infrastruktury placów zabaw, w tym trampolin miejskich, który już od lat dostarcza radość dzieciom w Polsce i na całym świecie. To właśnie na ich zlecenie, firma SYNETIK s.c. podjęła się stworzenia klocków, które przede wszystkim zapewniają bezpieczeństwo i amortyzację podczas wysokich skoków najmłodszych użytkowników! 🧒👧Klocki do trampolin firmy SYNETIK, wykonane metodą wtrysku, są efektem ciężkiej pracy naszego zespołu konstruktorów i ekipy produkcyjnej , którzy wspólnie opracowali optymalne parametry dla wybranego materiału. Rezultat? Gotowy produkt, który przewyższa wszelkie standardy wytrzymałości, jakości i estetyki. Nasze klocki do trampolin to połączenie wytrzymałości i kolorów, które zachęcają maluchy do powietrznych akrobacji! 🤸‍♀️


Dzięki kolorowym klockom SYNETIK, trampoliny 1MOVE stały się barwnym akcentem na placach zabaw w każdej przestrzeni miejskiej, zachęcając nawet największych leniuchów do aktywności fizycznej! To właśnie te unikalne cechy zadecydowały o wyborze naszych trampolin jako nieodłącznej części placu zabaw przy Bursztynowym Stadionie! Przyjedź i przekonaj się sam, ile radości dostarczają nasze produkty!


Współpraca? Dlaczego nie!

Jako firma z ogromnym doświadczeniem w przetwórstwie tworzyw sztucznych, SYNETIK od lat współpracuje z polskimi producentami, realizując nawet najbardziej wymagające projekty. Nie boimy się wyzwań, dlatego serdecznie zapraszamy klientów o różnych profilach działalności do współpracy.


Jeśli masz pomysł lub projekt, który chcesz wcielić w życie, firma SYNETIK s.c. oferuje kompleksową obsługę, obejmującą projektowanie, rozwiązania technologiczne, dobór materiałów, produkcję oraz personalizację projektów, w tym wykonywanie logotypów na elementach.

WYRÓŻNIJ swoją markę i zdobądź miejsce na rynku konsumentów! Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możemy dla Ciebie zrobić 📩💻


Napisz do nas na biuro@synetik.pl


SYNETIK TeamComments


bottom of page