top of page

Zielone światło dla podczerwieni: proces produkcji formowania wtryskowego soczewki 🚦


Jak wiadomo 📢#ThrowbackThursday to dzień celebracji wspomnień, dlatego też w tym tygodniu odkrywamy na nowo projekt, który w naszej pamięci zapadł jako wymagający dużej ilości zaangażowania, ale który finalnie przyniósł nam dużą satysfakcję z własnej pracy. Tym projektem jest nie byle jaka, a zielona- soczewka przepuszczająca promieniowanie podczerwone.💡🔴


O realizacji projektu przez SYNETIK s.c. zaważyło zamiłowanie do wyzwań oraz pasja do zmiany waszych projektów w rzeczywistość. Nasz zespół wykwalifikowanych specjalistów jednomyślnie zadecydował o podjęciu się misji stworzenia tego projektu przy założeniu osiągnięcia doskonałych rezultatów. Tak rozpoczęła się podróż pełna precyzyjnej pracy i wysiłku, która zaowocowała wytworzeniem idealnego elementu dla naszego klienta.

Wspomniana już wcześniej soczewka jest elementem w urządzeniach wykorzystujących promieniowanie podczerwone. Dlatego też, najważniejszym elementem realizacji projektu był dobór odpowiedniego materiału, który umożliwi przepuszczanie tego promieniowania. Z tym założeniem przystąpiliśmy do procesu produkcyjnego przy wykorzystaniu metody formowania wtryskowego, która jest najlepszym wyborem dla produkcji wielkoseryjnej tego typu elementów.Jak przebiegał proces? Co najważniejsze: kilku etapowo, z wyróżnieniem:


🔧 Zaprojektowania i wykonania formy wtryskowej:

  • Nasz wykwalifikowany zespół projektowy i produkcji form wtryskowych stworzył precyzyjną formę gotową do realizacji projektu.

👩‍🔧 Przeprowadzenia pierwszych prób:

  • Dzięki starannemu doszlifowaniu procesu produkcji przy użyciu naszej formy wtryskowej, uzyskaliśmy idealne detale spełniające oczekiwania klienta.

🎨 Uzyskania odpowiedniego koloru elementu:

  • Zawsze dbamy o wizualną estetykę naszych produktów, dlatego pracujemy w ścisłej współpracy z klientem, dostosowując barwę elementu do jego preferencji. Tak było również w tym przypadku, dlatego stworzyliśmy soczewkę przepuszczającą promieniowanie podczerwone w kolorze zielonym.

🧪 Opracowania mieszanki tworzywa sztucznego:

  • Nasz zespół przeprowadził badania i eksperymenty, aby opracować idealną mieszankę tworzywa, zapewniającą nie tylko zieloną barwę, ale również właściwość przepuszczania podczerwieni.

🏆 i....Ostateczny sukces!:

  • Spełniliśmy wszystkie kryteria klienta i stworzyliśmy zieloną soczewkę o zdolności przepuszczania promieniowania podczerwonego.


Masz ambitny projekt, którego inni unikają? Skontaktuj się z nami!


SYNETIK s.c. to firma z 20-letnim doświadczeniem w projektowaniu i produkcji form wtryskowych oraz w procesie formowania wtryskowego. Jesteśmy specjalistami w dziedzinie przetwórstwa tworzyw sztucznych i oferujemy kompleksową obsługę, obejmującą:

  • Projektowanie,

  • Rozwiązania technologiczne,

  • Dobór materiałów,

  • Produkcję,

  • Customizację projektów, w tym logotypy/logo na elementach.

Współpraca z nami to wysokiej jakości produkty z różnego rodzaju tworzyw sztucznych spełniające wszystkie Twoje wymagania.🚀🔧🌟


Skontaktuj się z naszym zespołem, aby dowiedzieć się więcej o tym, co możemy dla Ciebie zrobić pod kątem realizacji Twojego pomysłu lub projektu.


Wyślij wiadomość na adres biuro@synetik.pl, a odpowiemy na wszystkie Twoje pytania.📩💻


SYNETIK Team
Komentáře


bottom of page